Теплиця з полікарбонату на замовлення – це простий, але ефективний спосіб створити продуктивну та практичну систему для вирощування рослин. Наша компанія розробляє конструкції за індивідуальними розмірами, які повною мірою відповідають запиту клієнта та умовам локації. За бажанням замовника довжину можна збільшувати додатковими секціями по 2 метри.

Переваги теплиць, виконаних на замовлення

Парники на замовлення – це можливість отримати конструкцію відповідної конфігурації та ціни. Це дозволить органічно розмістити теплицю на присадибній ділянці та повністю адаптувати під рельєф місцевості. Продукція, виготовлена за індивідуальними розмірами, має такі плюси:
 • Вибір оптимальної довжини та ширини.
 • Можливість врахувати особливості ландшафту.
 • Розробка унікальних проєктів, включаючи приєднання до будинку та ін.
 • Поєднання функціональності парника та комфорту при вирощуванні врожаю.
Ми створюємо естетичні конструкції, які ідеально гармонують з навколишніми будівлями та ландшафтним дизайном. Ви зможете зберегти задум оформлення ділянки.

Характеристики парників від Moya-teplytsya.com.ua

Каркас Виконаний із оцинкованої профільної зварної труби заводського гарячого цинкування двох видів перерізу – 20х20 мм та 40х20 мм.
Обшивка Якісний та стійкий до UV-променів полікарбонат, товщина якого може становити від 3 до 10 мм.
Двері та кватирки Елементи, необхідні для провітрювання та формування оптимального мікроклімату.
Форма Аркова, при цьому витримується відстань між арками 1 м.
Повна комплектація Входить все необхідне для збирання конструкції – каркас, 2 торці з дверима та кватирками, полікарбонат, фурнітура, ґрунтозачепи, інструкція по встановленню.
Етапи співробітництва

зі створення теплиці на замовлення

1. Замовлення:

 • Консультація та проєктування. Фахівці компанії готові проконсультувати з усіх питань та здійснити прорахунок вартості. Над розробкою проєкту ми працюємо спільно з вами, враховуючи всі побажання та особливості ландшафту.
 • Затвердження. Проєкт відправляється на виробництво тільки після того, як ви підтверджуєте всі деталі: розміри, матеріали, спеціальні вимоги.

2. Виготовлення теплиць:

 • Якісні матеріали. Ми використовуємо лише перевірені матеріали, які витримують навантаження та складні погодні умови. Це забезпечує надійність та довговічність усієї конструкції.
 • Індивідуальний підхід. Ви можете вибирати, якою буде ваша теплиця, а ми це реалізуємо на власному виробництві.
 • Терміни виготовлення. Залежать від обсягу робіт та складності проєкту, проте ми завжди дотримуємося обумовлених на старті співробітництва термінів.

3. Прийняття проєкту:

 • Оповіщення про готовність. Як тільки ваша теплиця готова, ми зв'язуємося з вами, щоб обговорити дату доставки та монтажу, якщо він входить до списку замовлених послуг.

4. Реалізація замовлення:

 • Доставка та монтаж. Парники на замовлення передбачають безкоштовну доставку на ділянку клієнта. Ми також готові надати послугу монтажу з гарантією коректного збирання та встановлення.
Оформити замовлення можна на сайті або за телефоном +38 097 411 22 00.
БЕЗЛІЧ ГОТОВИХ РІШЕНЬ

Модульні конструкції які легко збираються та доповнюються

17
РОКІВ НА РИНКУ
100
ПРОДАЖІВ ЩОМІСЯЦЯ
10000
ПЛОЩА СКЛАДІВ ТА ВИРОБНИЦТВА
12000
ВИРОБЛЕНО ТЕПЛИЦЬ
25
ЧЛЕНІВ КОМАНДИ
7
ВИДИВ ТЕПЛИЦЬ
Відтворити відео

З чого складається теплиця та як її встановити

Відтворити відео

Встановлення теплиці