Теплиці із полікарбонату – популярне рішення для використання на дачі, у фермерському господарстві, для вирощування агрокультур у промислових масштабах. Це пов'язано з тим, що покривний матеріал коштує недорого та при цьому має високу світлопропускну здатність, витримує сильні вітри та снігові навантаження. Ви можете купити парник у Дніпрі, скориставшись пропозиціями компанії Moya-teplytsya.com.ua. Виконані з полікарбонату, вони в рази вигідніші, ніж аналогічні конструкції зі скла. Такі споруди не просто надійні та захищають рослини від прямих сонячних променів, але також створюють ефект парника чи термосу.

Особливості теплиць від Moya-teplytsya.com.ua

Залежно від ваших потреб ви зможете купити у нашому магазині парники завширшки від 2,1 до 10 метрів. Також ми приймаємо замовлення на виробництво теплиць за індивідуальними розмірами. Вироби виконуються арочної форми, що дозволяє знизити парусність конструкції, при цьому забруднення та сніг не затримуватимуться на такому даху. Металевий каркас теплиць виготовляється із оцинкованої профільованої труби. Це виключає розвиток корозійних процесів.
Стійкість та міцність споруди досягається за рахунок того, що арки парників виконуються цільногнутими. Покривний матеріал – листи стільникового полікарбонату. Самі стільники заповнені повітрям, що забезпечує утримання тепла. Полікарбонатні листи із зовнішнього боку мають UV-шар товщиною не менше 40 мкм, створений за методом співекструзії. Це забезпечує захист від негативної дії УФ-променів.

Із чим пов'язана популярність полікарбонатних парників?

Стільникова структура полікарбонату, яка і визначає теплоізоляційні властивості, така важлива для розвитку тепличних культур. Порожнисті стільники відповідають і за жорсткість листів, їх стійкість до атмосферних проявів, що у результаті впливає на довговічність всієї конструкції. Перед тим як купити парник в Дніпрі, рекомендується ознайомитися з іншими перевагами полікарбонатних моделей:
Надання відповідної форми Полікарбонат – гнучкий матеріал, що дозволяє створювати арочні теплиці.
Світлопроникність Висока пропускна здатність забезпечує отримання рослинами необхідної кількості сонячного світла, при цьому в самому парнику зберігається тепло.
Тривалий термін служби Тривалий термін служби
Зовнішня естетика Полікарбонатні парники виглядають гарно. Вони здатні не лише підвищити врожайність, а й стати складовою ландшафтного дизайну садової ділянки.

Moya-teplytsya.com.ua – найкращий вибір на ринку

З нашою компанією обирають працювати з низки причин:
  • Міцність конструкцій. Ми пишаємось якістю нашого виробництва та монтажу. Навіть сильні снігопади не зможуть нашкодити готовим спорудам. З нашими теплицями ваш урожай у повній безпеці.
  • Власне виробництво. Ми працюємо без посередників, що дозволяє нам виставляти оптимальні на ринку ціни та дотримуватися термінів. Окрім того, ми готові обговорювати нестандартні замовлення.
  • Гарантія. Висока якість каркасу та полікарбонату забезпечують довговічність парників.
  • Доставка. На всі замовлення діє безкоштовна доставка по Україні.

Теплиці у Дніпрі можна купити онлайн за допомогою нашого інтернет-магазину або за телефоном. Зв'язавшись з менеджером, ви отримаєте детальну консультацію та допомогу у виборі відповідного під вашу ділянку варіанту. Ми дбаємо про репутацію та виконуємо заявлені гарантії, про що свідчать задоволені відгуки наших клієнтів. Теплиці від Moya-teplytsya.com.ua довгі роки зберігають свій зовнішній вигляд та первісні властивості.