Використовувати парник в Одесі можна для вирощування різних типів культур, включаючи ранні. Оптимальні розміри полікарбонатних теплиць у поєднанні з високим показником теплоізоляції дозволяють досягти хорошого врожаю як при сезонній, так і при цілорічній посадці.

Конструкції такого типу представлені в інтернет-магазині Moya-teplytsya.com.ua. Компанія має власне виробництво, за рахунок чого ціни залишаються на доступному рівні. Надійність, довговічність, високі теплоізоляційні властивості – характеристики виробів, які роблять їх оптимальним вибором для вирощування рослин.

Що потрібно знати про полікарбонат?

Щоб купити теплицю в Одесі, один із параметрів, з яким потрібно визначитися для початку – товщина полікарбонату. Від цього залежать характеристики парника.
Товщина полікарбонату Властивості Переваги
3-4 мм Мають легку вагу, добре пропускають сонячне світло. Гнучкість та пластичність матеріалу дозволяє створювати теплиці арочної форми. Варіант для посадок у період весна-осінь. Низька вартість, що дозволить заощадити бюджет.
6 мм Середня вага, оптимальний рівень прозорості, щоб пропускати сонячне світло, але без шкоди від УФ-променів для рослин. Парники витримують зимовий холод, використовуються для сезонних посадок. Висока якість, міцність, можливість витримувати суттєві снігові навантаження. Ціна – середня.
8 мм Добре пропускає сонячне світло, не потрібне додаткове посилення під час монтажу. Актуальне рішення для сезонних висадок. Унікальна міцність, здатність витримувати сильні вітри та снігопади. Усередині теплиці підтримується оптимальний мікроклімат завдяки низькій теплопровідності.

Переваги теплиць від компанії Moya-teplytsya.com.ua

З нашого каталогу ви можете вибрати парники шириною 2.1, 2.4, 3, 3.5, 4, 5, 6, 7 та 10 м. Їх стандартна довжина може бути збільшена додатковими секціями по 2 м. Каркас виготовляється з оцинкованої профільної труби, що забезпечує надійність та довговічність конструкції. Спеціальне покриття на полікарбонаті гарантує захист рослин від УФ-променів. Переваги, характерні для нашої продукції:
  • Просте збирання та встановлення.
  • Висока світлопропускна спроможність.
  • Допускається експлуатувати цілий рік.
  • Пожежна безпека.
  • Стійкість до біологічного та хімічного впливу.
  • Збереження первинних властивостей навіть за різких коливаннях температури.
Скористайтеся онлайн-формою на сайті або зателефонуйте нам, щоб замовити теплицю в Одесі. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на вигідні ціни, гарантію якості та безкоштовну доставку по Україні.