На всю продукцію з каталогу діє безкоштовна доставка по всій території України. Ми працюємо без вихідних, тому ви можете купити теплицю у зручний для вас час, після чого домовитись про відповідну дату доставки. Під час оформлення замовлення ви можете вказати менеджеру, у якій половині дня очікуєте приїзд вантажного автомобіля – у першій чи другій.

Особливості транспортування

За наявності вільних машин доставка може бути виконана в день замовлення або на наступний, у заздалегідь обумовлений час. Вантажоперевізники, з якими ми співпрацюємо:

  • Нова Пошта.
  • Делівері.
  • Кур’єрська доставка.

Для транспортування використовують автомобілі типу «Газель». Вони зручні для розміщення всіх комплектуючих без ризику їх пошкодити. Водії зі стажем знають про всі тонкощі вантажоперевезення та укладання деталей теплиць, тому ми гарантуємо цілісність майбутньої конструкції.

Доставка здійснюється лише до точки розвантаження. Водій машини не є вантажником, тому він не бере участі у розвантажувальних роботах. Для вивантаження всіх складових теплиці ви можете залучити найманих вантажників або виконати процес своїми силами. Під час отримання продукції обов’язково перевірте її на відсутність механічних пошкоджень.

У нашій компанії є послуга монтажу теплиць та парників. Виїзд фахівців із встановлення конструкцій розраховується та оплачується окремо. Ми пропонуємо не лише якісні теплиці, а й супутні послуги, що суттєво полегшує весь процес для вас. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам вибрати продукцію під ваш запит!