Оформити замовлення можна на сайті, за телефоном +380 97 411 22 00 або безпосередньо в нашому офісі, розташованому за адресою: м. Вишневе, вул. Промислова 5 (Fozzy). Для оплати продукції ви можете скористатися зручним для вас способом:

  • Готівкою при відвідуванні офісу.
  • По безготівковому розрахунку.
  • По безготівковому розрахунку.
  • Під час доставки теплиці на об’єкт.
  • Оплатою на картку ПриватБанку.

Умови для юридичних осіб та ФОП

Після погодження всіх моментів та оформлення замовлення на вашу електронну пошту надійдуть реквізити для оплати. Зауважте, що рахунок залишається дійсним протягом трьох днів. При отриманні продукції клієнту надають всі документи: рахунок-фактуру, податкову накладну.

  • Важливо! Зберігайте банківську квитанцію про оплату до того, як ми підтвердимо надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Здійснювати оплату необхідно лише після погодження термінів та уточнення всіх моментів з доставки та монтажу.

Теплиці в розстрочку

Ви можете скористатися програмою «Оплата частинами» від Приват Банку для придбання теплиць нашого виробництва у розстрочку до 6 місяців без переплати та комісій. Такі умови діють для всіх, хто володіє кредитною карткою «Універсальна» або «Кредитна картка Gold» від ПриватБанку.

Перевага у тому, що відсутня вимога первісного внеску. Після оформлення кредиту ви одразу отримуєте бажану продукцію. Щоб оформити теплицю в розстрочку, вам не потрібні зайві документи, а сама процедура займає до 15 хвилин. Взяти кредит можна як у відділенні ПриватБанку, так і в нашому офісі.

До всієї продукції додаються гарантійні документи та чек. Якщо буде потрібен ремонт або запасні деталі, ви завжди зможете звернутися до нашої компанії.